Contact Icon

Дистанційне навчання

Публічні закупівлі

Футбольні надії Обухова

25 січня 2017 року в спортивному залі Обухівського РЦКД  проведено ІІ (міський) етап фестивалю шкільного футболу «Футбольні надії Київщини» серед збірних команд хлопців загальноосвітніх навчальних закладів у двох вікових групах: учні 1-2 та 3-4 класів.

Ігри проводилися за коловою системою. Юні футболісти виборювали право представлять місто Обухів на обласних змаганнях.

В обох  вікових категоріях змагалось по п’ять команд: НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. №1  з поглибленим вивченням української мови та літератури  – ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С. Малишка», НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - ліцей», ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Обухова, НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. №5  з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ст. №5», НВК «Гімназія – ЗНЗ І ст. м. Обухова ім. В.Мельника».

За результатами ігор команд учнів 1-2 класів, без жодної поразки, виграла команда НВК № 5 (кращі гравці Олександр Мельник, Максим Мількевич). По 7 очок набрали в першості змагань команди НВК № 1 та гімназії, які стали призерами.

У віковій категорії серед учнів 3-4 класів призерами стали: І місце - НВК №3 (кращі гравці Віталій Миколайчук, Богдан Деревинський), ІІ місце – НВК №5, ІІІ місце – гімназія.

Команди-призери були нагороджені кубками та грамотами, гравці команд-переможців – призами.

Побажаємо юним футболістам НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. №5  з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ст. №5» та  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - ліцей» перемог на обласних змаганнях!!!