Contact Icon

Дистанційне навчання

Публічні закупівлі

Міська першість з баскетболу 2017

1 лютня 2017 року в спортивний залі Обухівського РЦКД пройшли змагання на першість міста з баскетболу серед збірних команд юнаків загальноосвітніх навчальних закладів за програмою І Спортивних ігор школярів Обухова.

На міський етап змагань прибули  команди п’яти закладів.  Юнаки всіх команд грали  відчайдушно, продемонстрували хорошу фізичну підготовку.

Проте кожне змагання має переможців та переможених. У результаті змагань  міську першість та кубок  виборола команда НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. №1  з поглибленим вивченням української мови та літератури  – ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С. Малишка» , друге місце посіла команда НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. №5  з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ст. №5» , третє – команда  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - ліцей»  , четверте  - ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Обухова,  п’яте - НВК «Гімназія – ЗНЗ І ст. м. Обухова ім. В.Мельника».

Конкурс «3-х очковий кидок» виграв Артур Нікітюк - гравець команди НВК №3, відкриттям баскетбольного сезону став   Гречка Володимир – гравець команди НВК №5.

Суддівство змагань відбулося на високому рівні, і пройшло під головуванням тренера збірної команди міста з баскетболу Титаренко Іллі Геннадійовича.