dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

Практичний семінар на тему: «Василь Сухомлинський в діалозі з сучасністю»

        З нагоди 105-ої річниці з дня народження Василя Сухомлинського на базі ДНЗ «Зірочка» відбувся практичний семінар на тему: «Василь Сухомлинський в діалозі з сучасністю».

 Учасниками семінару були педагоги закладу та вихователі-методисти дошкільних закладів Обухівської міської територіальної громади. 

«…Квітучий сад, ім'я якому рідна мова» - ці слова належать видатному українському вченому, педагогу, письменнику В. Сухомлинському. Саме тема навчання дітей рідної мови обговорювалася на семінарі. Адже найголовнішою ознакою держави є її рідна мова.

 

      Кандидат педагогічних наук, засновник щорічних Всеукраїнських педагогічних читань «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю», голова Педагогічної плеяди імені Василя Сухомлинського Михайло Якович Антонець звернувся до учасників семінару з вітальним словом та відмітив значення художніх творів В. Сухомлинського у вихованню в дітей високих морально-етичних, гуманістичних почуттів – любові до рідної мови, до своїх батьків.

        Під час розваги: «Людина починається з добра» діти старших груп інсценували твори письменника.Учасники семінару переглянули презентацію: «Життєві віхи В. Сухомлинського», яку підготувала Шпак Ю.П.

        Досвідом роботи як казка впливає на формування особистості дитини поділилась вихователь Мазорчук О., яка відмітила, що Василь Сухомлинський називає казку - колискою рідного слова. Цікавою є виставка робіт з природного матеріалу батьків і дітей та малюнків за творами В. Сухомлинського.

         Усе те що говорив і писав Василь Сухомлинський відповідає сьогоденню, воно навколо нас у повсякденній роботі, тож і надалі ми будемо звертатись до золотих розсипів педагога, його мудрих уроків. 

Сух  Сух1